Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou

4

Gratis nedlasting (Bidra meg til andre prosjekter) i high definition.

Å se på YouTube på meg abonnere.

Last ned

selskap RTK spol. s ro Du kan ikke finne ut hva du kan gjøre gjør 160-200 cm som počtem nití v osnově do 10.710 nití. Od roku 2012 er en av de mest populære vamatex-sølv 360-modellene i verdensklasse. až gjør 340 cm.

Všechny tkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až do počtu 24 listů, du vil gjerne ha det med en vazby perlinkové.

Jsou zpracovávány všechny materiály staplové a to jak přírodní, tak syntetické. Gjør utkonkurransen til deg, og du vil ikke få mer penger.

Nei, det er ikke så bra som mulig, men det er ikke noe å gjøre. bavlněných přízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin od 70 gjør 150 g / m2. Vedle toho se ale dále vyrábí i rozličný sortiment středně těžkých tkaniny s hmotností a do 420 g / m2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízí lněných, viskózových, syntetických, vlněných či směsových.

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režných tkanin také prokanj bělených, barvených nebo jinak upravených, stejně takk prodej kusových konfekčních výrobků (např. lůžkovin, utěrek, plen apod). Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobu zakázkovou, tzn. minimální výrobní množství tkaniny na konkrétní zakázku je 2000m (není vytvářena vlastní kolekce výrobků).

Roční produktce dosahuje přes 2,2 miliony metrů, resp. 4 miliony m2. Z tohoce než 80% du eksporterer deg til å gjøre det enklere for deg å klare deg.

Rámcový výrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestře tkané osnovy)
  • Technické tkaniny z PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (ubrusoviny, damašky, utěrkoviny, vaflové zboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různé další oděvní či nábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, tkaniny projisk aj)
  • Zajišťování barvení úprav na tyto tkaniny vč. možnosti konfekčního zpracování tkanin pro domácnost

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, du společnost, která navazuje na dlouholetou tradici tekstilní výroby v Rokytnici nad Jizerou. Bekreft at du ikke er sikker på at du vil ha 1867. Vyráběly se zde vždy převážně bavlněné tkaniny a to hladké ižkárské, režné i barevné, uždění měla firma i vlastní bělidlo, takka same upravovala tkaniny do konečné prodejní podoby.

Po 2 světové válce byla firma jedním ze závodů národního podniku Seba np Podstatné změny nastaly po roce 1992, kdy byla firma zprivatizována. Byla tak zahájena nová etapa rozvoje firmy a to pod současným názvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritním podílem do firmy i zahraniční kapitál, který umožnil jak modernizaci strojního parku, tak i zabezpečení nových zakázek a naplnění strojních kapacit tkalcovny.

V této době došlo také k rozsáhlé modernizaci celého objektu firmy. Týkalo se til zejména stavebních rekonstrukcí výrobních objektů, výměny elektrických rozvodů, byla postavena nová plynová kotelna vč. Výměny rozvodů topení, na tkalcovně byly instalovány automatické klimatizační jednotky, er du nybegynner med deg selv.

Firma disponuje strojním zařízením, které zajišťuje výrobu staplových tkanin Det er veldig bra å se på jemné bavlnářské oděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech v západní části pohoří Krkonoš. Její odvěkou historií prolíná textilní průmysl, který byl og minulosti hlavním zdrojem příjmů města a obživy lidí. Du kan nyte en avslappende turisme, en turisme og et treningssenter. Vi håper allikevel at den kan hjelpe deg å planlegge reisen. Original i English Drevet av Microsoft ® Translator Vurder denne oversettelsen: Takk for vurderingen Dårlig God

deling
Vennligst vent...

skriv en kommentar

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované Informasjon om området jsou označeny *